Neprehliadni!

23.5.2019 - Jesenný seminár 2019

Ahojte,

 

podobne, ako predošlé roky, podmienkou účasti na jesennom seminári je účasť, minimálne na jednom letnom seminári. mm

17.2.2019 - Smolenice

17.02.20019 o 20:00 sa uzatvára možnosť ubytovať sa na zámku počas seminára. Po tomto termíne už vám nemôžem zabezpečovať ubytovanie v KC Smolenice. k dispozícii máte rôzne ubytovacie zariadenia v okolí.

4.2.2019 - Smolenice

Ahojte, od februárovej vikendovky KC Smolenice má vysšie ceny za stravu, ubytovanie a za prenájom priestorov, počiitajte so zvýsenim, cca o 20%. Cena kurzovného zostáva nezmenená.

24.1.2019 - Leto 2019

Ahojte, je otvorené prihlasovanie sa na leto. Ubytovanie so stravou sa objednáva, tak ako vlani, individuálne, cez hotelovú recepciu. Cena ubytovania a stravy je nezmenená. Nezmenilo sa ani kurzovné. Zálohu nezbieráme. Cena kuzovného pri účasti do 3 dní ( nie nocí) je 50% z celkovej sumy. Nad 3 dni sa uz plati plná suma..Podmienkou úcasti je, aby ste boli zapísani na www. saib.sk ( musite dostať automaticku odpoveď, ak to nepríde, zle ste sa prihlasovali, treba to poopakovať) . Každému účastníkovi písomne potvrdíme rezervovane miesta na kurze ale až niekedy v máji. Tešim sa na Vás. Martin

13.1.2019 -

Na vikendovke, od 18.1. 2019 už je uzavretá možnosť objednať si ubytovanie na zámku. Miesta na dochádzanie v obmedzenom počte.sú.

9.12.2018 -

Ahojte, dnes ešte do 18:00 h môžete objednať si ubytovanie na Smolenickom zámku. Po tomto termine už len na dochádzanie, až do vycerpania kapacit miestnosti.

14.5.2018 - LETO / JESEŇ 2018

Ahojte,

 

pomaly, ale isto sa presunieme na naše letné pôsobisko v horách. Množia sa otázky, ohľadom ubytovania sa v hoteli MCH. V záujme vašej spokojnosti vás prosím, ak chcete bývať na MCH, aby ste si už teraz mali objednané ubytovanie aj na jesenný seminár. Mikulášska chata sa teší veľkej obľube medzi turistami a miestá na leto sa plnia veľmi rýchlo. Kto skôr príde, bude mať. m&m

 

11.3.2018 -

Na víkendový seminár sa môžete objednať  už len na dochádzanie. 

28.2.2018 - ZMENA - LETO !!!!

Ahojte,

od dnešného dňa na stránke www.saib. sk sa prihlasuje na letný seminár bez ubytovania sa. Na stránke sa povinne prihlasuje na kurz (kurzovné nezmenené) a vašu účasť vám potvrdzujeme písomne od 15.5. 2018. V prípade, ak už budú všetky miesta vyčerpané, tak dátum už nebude viditeľný na obrazovke.

Ubytovanie so stravou (máte za nezmenenú cenu),  ale si to musíte objednať priamo na recepcii hotela, kde si vyberiete aj svoju izbu. Tí, ktorý ste už mali objednané aj ubytovanie cez www.saib.sk, pre tých  som to nahlásila do hotela. Ak potrebujete si  vybrať izbu, alebo si to preveriť, môžete na recepcii hotela po 10.3. 2018.

Dúfam, že táto zmena prispeje k väčšej pohode pri príchode na seminár. mhm

9.1.2018 - Leto

6.12.2017 - Ubytovanie na zámku

Objednať si ubytovanie na zámku je možné ešte 11.12.2017 do 8:00, po tomto termíne už to nie je možné. Ak máte potvrdené ( v nedelu) ubytovanie a chcete to zrušit, bez náhrady je to možne minimálne 24 hodín pred zacatim seminára, ak sa neodhlásite, je nutné uhradiť komplet ubytovanie a piatkovú večeru. Ďakujem za pochopenie

27.11.2017 - Cvičenie

Posledné cvičenie v tomto roku bude 22.12.2017 ( v piatok) od 18:00-21:00.

10.11.2017 - Ubytovanie na zámku

Posledný deň pre ubytovanie sa na zámku je vždy posledná nedeľa pred seminárom, ten deň Vám písomne potvrdzujem rezervované ubytovanie a stravu  na zámku (pre decembrový termín je to 10.12).Po tomto termíne vás "program už  nezapíše" do zoznamu ubytovaných, ani odo mňa nedostanete potvrdenie. Obdržíte len automatické potvrdenie programu, že ste zapísaná do zoznamu dochádzajúcich. Po príchode na zámku si nehľadajte svoje neobjednané ubytovanie. Podľa obsadenosti na zámku je možné, že vám vieme ešte zabezpečiť ubytovanie ale môže aj to sa stať, že už sa nedá.Ak nemáte istotu, či chcete prísť, radšej  ubytovanie si neobjednajte, je to zbytočná komplikácia, pri odhlásení sa a nie vždy sa to zaobíde bez vyplatenia ubytovania. žiaľ na zámku nie je dostatočné množsto žiadaných jednolôžkových izieb, tak môže sa stat, že nie vždy to budete mať, raz jeden inokedy, druhý.Za izby sa platí podľa lôžka a pri odhlásení sa musíme pokaždé prerábať si ubytovanie a nie vždy to vychádza, aby neostali neobsadené lôžka na izbách, ktoré samozrejme musíme my uhradiť.

Ďakujeme za pochopenie. mm

 

 

 

 

 

6.11.2017 - Cvičenie

Ahojte, dátum prvého celodenného cvičenia už je  na webe, môžete sa prihlasovať. V prípade preplnenosti v sále, prednosť majú záujemci zapísaní na zozname. Prihlásenie sa vopred je nutné aj z dôvodov, že ak sa zapíše málo ľudí, môže sa stať, že cvičenie nebude a vy tam prídete a nič tam nebude.To ako letenky, kvôli nedisciplinovaným ľuďom sa nevracia cena, ak nepoletíte, lebo let musí byť vyťažený a pilot vás nebude dotovať a ak k štartu sa dostanú len dvaja tak aj tak poletia, sú náklady zaplatené. Doteraz sme sa snažili nikoho "netrestať", ak sa prihlásil a nakoniec nepríde. Je to aj o korektnosti, ak vy tam chcete prísť, bez ohlásenia sa, tak vám to umožnia osoby, ktorí sa vopred prihlásili. V novom roku pouvažujeme spolu s vami, že pre príchod bez ohlásenia sa vopred, bude vyššia cena na celodennom cvičení.

Ďakujem za pochopení.

Teším sa na stretnutie.Martin

27.6.2017 - jeseň

Ahojte, len si pripomínam, že podmienkou účasti na jesenných seminároch je účasť na letnom seminari. m

21.5.2017 -

Vzhľadom na veľký počet záujemcov. v pripade, ak prídete bez prihlásenie sa, a kapacita sály bude vyťažená, možnost zúcastniť sa dostanú osoby na zozname.. Ďakujeme za pochopenie. m

14.5.2017 - 1.turnus Tatry

Na budúci týždeň musim si nahlásiť presný počet osôb na prvý turnus. Ak niekto ešte zamýšla sa zúčastniť v tom termine, je najvyšší čas sa prihlásit. hm

22.4.2017 - Cvičenie

Ak máte záujem o celodenné cvičenie, podmienkou účasti je sa prihlásiť cez www.saib.sk, aby vaše meno bolo na zozname! Potvrdenie o zápise vám systém posiela automaticky, ak ste zadali adresu bez chyby a nie gmail. sk. Netreba posielať žiadnu zálohu, platba na mieste.

26.3.2017 - Smolenice

Táto víkendovka na Smolenickom zámku, napriek avizovanej májovej, je posledná..

10.3.2017 - prihlášky

Kazdý účastník sa musi vopred tj. piatok do 12:00 h sa zaregistrovať na webe pred seminárom!!!. Martin

9.2.2017 - Kurzovne

Kurzovne ostáva už desaťročia nezmenené, ak účastných sa prihlasi do nedeľe pred aktuálnym seminárom. Zvyšuje sa o 5€, od pondelka v týždni konania seminára. To platí aj pre neprihlásených úcastníkov.

15.1.2017 - Cvičenie - Aircraft Sport House, Ivánska cesta 30/D, Bratislava.

Cvičenie - Aircraft Sport House, Ivánska cesta 30/D, Bratislava - pri letisku. Cvičíme každú stredu od 18-21 a každú nedeľu, okrem nedele, kedy je  víkendovka, od 16-19.

11.1.2017 - Ubytovanie na zámku / večerné návštevy

Pripomínam, že objednať si ubytovanie  môžete len do nedeľe(15.1), po tomto termíne už vám nezabezpečujem ubytovanie na zámku. Môžete si využiť iné zariadenia na okolí. Samozrejme účasť na kurze nie je podmienený s pobytom na zámku.

Nie príliš podporujem účasť na seminároch len určité hodiny, lebo vedomosti odovzdané len večer, sú vytrhnuté z celku, ale zrejme fast foodová doba nás dobehla. Preto,  aby boli podmienky účasti pre každého záujemcu rovnaké, v prípade, že prídete na kurz len  v sobotu večer, len poobede atď., kurzovne za každú  "flash účasť" je 30,-€, ak prídeš na viac než len časť dňa, je korektné si zaplatiť celú sumu.

 Martin

 

21.10.2016 - Flash účasť ...

Ahojte,

nie príliš podporujem účasť na seminároch len určité hodiny, lebo vedomosti odovzdané len večer, sú vytrhnuté z celku, ale zrejme fast foodová doba dobehla aj edukáciu. Preto,  aby boli podmienky účasti pre každého záujemcu rovnaké, v prípade, že prídete na kurz len  v sobotu večer, poobede atď., kurzovne za každú  "flash účasť" je 30,-€.

 Martin

 

15.9.2016 - Víkendovka

Pri prihlasovani sa výška kurzovného je odstupňovana podľa dátumu prihlásky: 1. Basic je kurzovné bez zmeny pre prihlásených do 10.10..2016. Silver je kurzovné pre prihlásených od 10.10.2016 do 15.10.2016.  Gold je pre prihlásenie sa v termíne od 15. 10. 2016 .

5.9.2016 -

Ahojte, dneska som dostal dopis ( poštou!), že niektori z vás napriek zákazu, ďalej nahrávajú a rozširujú prednášky iným, ktorí nie sú pritomní na kurze. Čo nato povedať, ak chýba elementárna slušnosť, korektnosť voci Vám ostatným, ktorí zaplatíte kurzovné. Nedávno sa mi prihlásil úplne cudzí človek s poznámkou, že roky dostáva prednášky od saibaka. Pisatel dopisu má z toho miesané pocity, to ako v politike a ako v spoločnosti, " hlupáci" poslúchajú a boriskovia sa rehocú. Je to smutné, ak ani v takej malej skupine nie je korektnosť a slušnosť samozrejmosťou. Ešteže sme na Slovensku ...

8.7.2016 - Flash účasť ...

 

Ahojte, množia sa otázky ohľadom " flash" účasti na kurzoch ( len sobota, len nedeľa, víkend, pondelok večer atd.) Aby boli podmienky účasti pre každého záujemcu rovnaké, kurzovne za každý deň / večer účasti  jednotne 40,/€.

 Martin

Ps:  Na víkendových seminárov kurzovné za flash účasť ( sobota/ večer/ noc) 30,-€.

15.1.2016 -

Odpovede na vaše otázky a iné zmeny:

 

1. Je možné absolvovať viac týždňov seminárov po sebe?

Cez ročníkové semináre bude viac praktického cvičenia a preto je možné aj efektívnejšie  absolvovať viac po sebe idúcich seminárov (bez pauzy).

2. Na všetkých našich aktivitách, prednáškach, kurzoch, začínajúc  prvým letným seminárom,  rušíme súhlas s  nahrávaním prednášky. Prednášky sú určené účastníčkam a účastníkom prítomných na seminári. Živý prednes oslovuje zmyslový kanál a pôsobí na pocitovej úrovni. Starostlivosť o nahrávanie a o rôzne prístroje strháva pozornosť, blokuje prúdenie energie od prednášajúceho k poslucháčovi a bránia prejaveniu sa vnútorných pocitov.  Nie je dôležitý podávaný obsah slov ale len pocitová úroveň sprevádzaná obrazovými výjavmi. Nie je podstatné koľko si z prednášky zapamätáte, podstatný je život. Opätovné prehrávanie obsahu je len prehrávaním množstva slov, bez pocitovej úrovne.