SAIB Občianske združenie

- Letné a jesenné kurzy -

Aktuálne termíny letných kurzov

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne termíny.

Aktuálne termíny jesenných kurzov

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne termíny.

Miesto konania kurzov

Hotel Mikulášska chata, Demänovská Dolina 75, 031 01 Liptovský Mikuláš

Informácie o účasti

Podmienkou účasti je vek 21 rokov a stabilizovaný zdravotný stav.

Prihlasuje sa výlučne cez tento web. Po prihlásení dostanete od nás presné podmienky účasti. Platba na mieste. Za ubytovanie, stravu a poplatok obci platíte na recepcii hotela, kurzovné saib. Počet miest v jednotlivých termínoch je obmedzený, výmena bude len veľmi ťažko realizovateľná. Aj bez zaplatenia je Vaša objednávka záväzná.

V celkovej cene seminára je zahrnutý účastnícky poplatok, ubytovanie s plnou penziou, 1x vstup do wellnesu zdarma.

U všetkých, ktorí sú v evidencii psychiatrie alebo trpia na iné chronické ochorenia, je účasť kvôli náročnosti prednášok, rozcvičiek a turistiky, podmienená súhlasom ich ošetrujúceho lekára. Pri nedodržaní tejto podmienky Vám agentúra okamžite zruší pobyt na kurze.

Ubytovanie

V dvoj a trojlôžkových izbách s príslušenstvom.

Pobyt

Zahrňuje 6 nocľahov a 6 plných penzií pri letných seminároch, 7 nocľahov a plných penzií pri jesenných seminároch. Začína sa obedom v deň príchodu a končí sa raňajkami v deň odchodu.

Doprava

Individuálna, bližšie informácie poskytneme záväzne prihláseným účastníkom.

Ďalšie informácie

So sebou treba priniesť prezuvky, uteráky tmavšej farby, športovú obuv (vibramy) a oblečenie, podľa možnosti aj náhradné, na horskú turistiku. Ďalej pršiplášť, plavky, deku alebo koberček na cvičenie, ruksak, fľašu na pitie do batohu, zošit a farebné ceruzky. Iné podľa potreby.